Home » Oyun » Yol Tarım Traktör Yük Kapalı Oyunu İle Tarım Yap

Yol Tarım Traktör Yük Kapalı Oyunu İle Tarım Yap


Oyun Tarım Traktör Yük Kapalı Oyunu Kim Yaptı: Zappy Studios – Action and Simulation Games & Apps

Hangi sürümde çalışır: 2.3 ve üzeri

Son güncelleme tarihi: 3 Ağustos 2016

Ücretli Mi: Hayır

Oyun Tipi: Simulator oyunu

Oyun Dili: Türkçe

Kaç KB /MB: 51,97 MB

Yol Tarım Traktör Yük Kapalı Oyunu Konusu

Çiftlik ve hasat hayallerinizi yol tarım traktör yük kapalı oyunu ile kazanacağınız kariyerler ile gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu indirerek kariyer yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Boş zamanlarını sanal tarıma ayırmak isteyenler için son derece uygun olan bu oyunda Off – road tarım ve yük içinde seçenekler bulabilirsiniz.

3D simülasyon oyununda istediğiniz mahsulü yetiştirebilir, sanal tarım yapabilirsiniz. Çiftlik kara saban öğrenebileceğiniz bu oyun her yaş grubu için uygundur. Cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınızdan oyuna ulaşabilir, tarım işlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Köy tarımı yapabileceğiniz oyunda sevdiğiniz birçok oyun makinesini kolayca kullanabilirsiniz. Kırsal köy tarımı ile uğraşarak kendi mahsullerinizi yetiştirebilir, ürün alabilirsiniz. Gerçek çiftçilik deneyimi yaşayabileceğiniz oyun ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Araziniz için ormanlardan ağaç kesebilir, dağlar ve sarp yollarda vinç kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.

Yol Tarım Traktör Yük Kapalı Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamak için ilk olarak ücretsiz indirmelisiniz. İndirme işlemini gerçekleştirdiğiniz cihazdan oyuna giriş yaparak gerçek tarım ve çiftçilik deneyimleri yaşayabilirsiniz. Oyun son derece keyifli. Kendi tarımını yapmak ve ürün yetiştirme hayali kuranlar için büyük fırsatlar sunuyor. İş makineleri kullanmayı seven oyuncular için de uygun olan bu uygulama ile Off – road Tarım Traktör Yük oyunu oynayabilirsiniz.

Sürüş agrigate traktörü ile biçerdöver, mibzer, beko gibi ekleri traktörünüze ekleyebilirsiniz. Tohumlarınızı hazırlamak için kara saban römork kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi bittikten sonra mibzer ile tarım sulama yapmaya hazır olmalısınız. Sağlıklı bitkiler elde etmek için sulama oldukça önemlidir. Tarım esnasında 3D traktör sürüş beceriniz oldukça önemlidir. Özellikle virajlı yollarda dikkat etmelisiniz. Oyunda dönüşlerde oldukça önemlidir. Sürüş ve tırmanma deneyimleri yaşayacağınız oyunu keyfini android uygulaması ile yaşayabilirsiniz.

Yol Tarım Traktör Yük Kapalı Yenilikleri Neler?

Havalı yol tarım traktör oyununun 2016 versiyonunda çok fazla yenilik ve değişiklik bulunmuyor. 3D çerçevesi içerisinde kolay kontrol ve denetim imkanları ile oyunu oynayabilirsiniz. Direksiyon, frenler, rüzgarlı ve kaldırma fonksiyonları her kullanıcı için pürüzsüz olacak şekilde hazırlanmıştır. Gerçek zamanlı deneyimler ile arkadaşlarınız ve ailenizle oyunu oynayarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Oyuna yenilik olarak şunları sıralayabilir;

  • Çoklu traktör seçenekleri eklendi.
  • Eklenen diğer özellikler arasında yer alan serbest mod ile oyunu daha rahat oynayabilirsiniz.
  • Geliştirilen kullanıcı arayüzü ve küçük bugs düzeltmelerinden yararlanabilirsiniz.

Yol Tarım Traktör Yük Kapalı Oyunun Özellikleri

Oyun tamamen tarım üzerine kurulmuş olup, oyunculara sanal çiftçilik yapma hakkı sunmaktadır

  • Oyunun cazip 3d özelliği ile gerçek tarım yapabilirsiniz.
  • Kolay kontrol özellikleri ile çifti hayatı yaşayabilirsiniz.
  • Direksiyon, frenler, kaldırma ve rüzgârlı seçeneklerini sorunsuz kullanabilirsiniz.
  • Çiftçi deneyimlerinizi gerçek zamana uyarlanmış şekli ile yaşayabilirsiniz.

Yol Tarım Traktör Yük Kapalı Oyunu Karakterleri

Oyun ile eğlenebilir, tarım deneyimleri yaşayabilirsiniz. Diğer oyunlardaki gibi yol tarım traktör yük kapalı oyunu içinde çeşitli karakterler bulunmuyor. Burada başrol sizsiniz ve oyunu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Gerçek işçi makineleri, tarım alanları ve gerçek zamanlı çiftçi deneyimleri ile sanal tarım yapabilir, kolay kontrol özellikleri sayesinde oyunu oynamada zorlanmazsınız.


About Ramses

Check Also

X Ray Robot ile Aksiyon Dolu Maceralar Keşfedin

X Ray Robot oyunu kim yaptı: Mine Apps Craft Hangi sürümde çalışır: Android 2.3 ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir