Home » İnternet » Spotify Müzik Uygulamasında Kullanıcılara Zam

Spotify Müzik Uygulamasında Kullanıcılara Zam


Birçok telefon içerisinde fazlası ile kullanılmakta olan Spotify müzik programı içerisinde son zamanlar içinde bir zam yaşandı. Uygulamanın Premium üyeliğine sahip olan kullanıcılar ve sahip olacak kullanıcılar için zam geldi.

Spotify Premium Üyelik Seçenekleri

Spotify müzik programı kullanıcılara birden fazla Premium üyelik seçeneği sunuyor. Bu seçenekleri;

  • Aile Paketleri,
  • Spotify paketleri,
  • Aylık paketler olarak sıralayabilmek mümkün olacaktır.

Kullanıcılar tercihlerine göre bu seçenekleri yeni ücretlendirme ile birlikte kullanabilirler.

  • Aile Paketi; 14,99 iken 19,99
  • Spotify Paketi; 9,99 iken 13,99
  • Aylık paketler ise üye olduğunuz aya göre değişiklik gösterecektir. Kullanıcılar müzik programını yapılandırılan yeni fiyat listesi üzerinden kullanabilirler.

Spotify Deneme Üyeliği

Müzik programı içerisinde kullanıcılara ilk üyelik deneme üyeliği olarak 9,99 üzerinden sunuluyor. Şuan ise müzik programı içerisinde yer alan Premium deneme süresi bu fiyat üzerinden devam ediyor. Bu konu üzerinde yapılan değişiklik ise şu şekilde olacak. 1 Şubat 2017 tarihine kadar alınan üyelikler 9,99 fiyatı üzerinden alınacak. 1 Şubat 2017 tarihi ile birlikte de Premium üyelik alınırsa fiyat 13,99 olarak ödenecek. Ancak bu üyeliği Nisan ayına kadar devam ettirirseniz tekrar 9,99 vermeye devam edebilirsiniz. Bu fiyat indirimi kullanıcılar için üyeliğin devam etmesi halinde oluyor.

Spotify Premium Üyeliği Devam Ettirme

Spotify’nin kullanıcılara vermiş olduğu Premium üyelik imkanı devam ettirildiği zaman tekrar bir fiyat indirimi yaşanıyor. Ancak kullanıcılar bu süre zarfı içerisinde üyelik iptali yaparlarsa üyelik fiyatını yüksek fiyat üzerinden ödemek zorunda kalacaklar. Devam etme uygulaması Nisan ayı için geçerli iken iptali istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Uygulama içerisine yeni gelen zam ile birlikte kullanıcıların Premium üyeliklerini devam ettirmeleri çok daha mantıklı gözüküyor. Bu sayede daha uygun fiyatlar ile birlikte daha fazla müzik keyfi yaşayabilirler. Kullanıcılar için önemli olan bu uygulama ilk kullanılmaya başlamasından itibaren oldukça beğeniliyor ve seviliyor. Kullanıcılar için yapılan bu zammın kullanıcıları nasıl etkileyeceği ise şimdiden merak konusu başladı. Premium üyelik düşünen kullanıcıların süreci iyi değerlendirmeleri gerekiyor.


About Ramses

Check Also

Windows 10 Kullanımları Zirvede

Windows 7 ve 8 sürümünden çok daha farklı bir tasarım ile birlikte gelen Windows 10’un …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir