Home » İnternet » Speedify İle Yüksek Hızda İnternet Kullanımı

Speedify İle Yüksek Hızda İnternet Kullanımı


İnternet yavaşlığı neredeyse her cihaz üzerinde yaşanan ortak sorun. Bu sorunu giderebilmek için son zamanlarda programlar kullanılmaya başlandı. Bu programlardan bir tanesi de speedify. Kullanılacak olan bu program dahilinde internet hızınızı yükseltebilir ve internet takılmalarının önüne geçebilirsiniz.

Speedify Nasıl Kullanılır?

Ethernet, wifi ve hücresel veri kullanımları ile birlikte sağlanan internet erişimleri olması gereken hızdan daha düşük olabilir. Speedify VPN bağlantısını kullanarak internet erişimleri arasında bir birleşme sağlar. Bu sayede hızınızı olması gerekenden daha yüksek bir düzeye taşır. Speedify internet üzerinde sadece hız için değil aynı zamanda güvenlik için de kullanılıyor. Bu sayede internet erişimleri daha güvenilir bir hale getiriliyor.

İnternet Kesintilerini Önleyin

Speedify ile birlikte hız yükseltmenin yanında internet kesintilerinin de önüne geçebilirsiniz. Ethernet, wifi ve hücresel veri üzerinden yaşadığınız kesintiler neticesinde cihazınız speedify ile birlikte internet kullanımlarına devam edebilirsiniz. Kesinti üzerinden bağlayacağınız internet kota aşımlarına dahil olmayacaktır. Ayarlar ile birlikte kota aşımlarını da engelleyebilme özelliğine sahipsiniz.

Speedify Kotası ve Fiyatı

Speedify kullanıcılara ilk olarak ücretsiz bir sürüm kullanabilme şansı veriyor. Bu kapsamda aylık kullanabileceğiniz internet miktarı 4GB. Bu miktar üzerinden de uygulama için 8,99 ödemeniz gerekli. Bu ücret ve internet miktarını kullanarak yaşadığınız internet sorunlarından tamamen kurtulabilirsiniz. Bu sayede hem mobil cihazlardan hem de masaüstü cihazlardan internet kullanımlarınızı kesintisiz olarak devam ettirebilirsiniz.

En Çok Donma Youtube Uygulamasında

İnternet üzerinde yer alan uygulamaları kullanırken kullanıcılar internet donmalarını en çok Youtube üzerinden yaşıyor. Speedify ile birlikte yaşanan Youtube donmaları son buluyor. Kullanıcılar artık youtube videolarını bu uygulama ile birlikte donma yaşamadan izleyebilirler. Speedify’nin sunduğu 4 GB internet desteği aylık kullanıcıların internet hızlarını yükseltebilmeleri için yeterli olacaktır. Uyguma sürümleri ile birlikte kullanımlarınıza göre tercihler yapabilme imkanınız da var. Bu sayede sadece daha hızlı değil aynı zamanda daha güvenilir internet kullanımları yapabilirsiniz. İnternet ağları içerisinde şifreleme yaşanıyor ve verileriniz bu şifreler üzerinden korunarak güvenli kullanım alanı sağlanıyor.


About Ramses

Check Also

Spotify Müzik Uygulamasında Kullanıcılara Zam

Birçok telefon içerisinde fazlası ile kullanılmakta olan Spotify müzik programı içerisinde son zamanlar içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir