Home » Tanıtım » Sorunsuz Bir Taşınma İçin Nakliye Planı
Sorunsuz Bir Taşınma İçin Nakliye Planı

Sorunsuz Bir Taşınma İçin Nakliye Planı


Hangi şehirde olursanız olun ve ne iş yaparsanız yapın bir gün taşınmanız gerekebilir. İster yani bir iş için olsun ister daha iyi bir yer için olsun evinizi taşımak oldukça zor ve zahmetlidir. Üstelik kamu ya da özel bir kurumda çalışıyorsanız taşındığınız yere mümkün olan en kısa sürede taşınmanız ve evinizi en kısa sürede kurmanız gerekir ki hemen işinize başlayabilesiniz. Ancak taşınma her zaman istediğiniz hızda ya da güvende olmaz. Ankara evden eve nakliyat konusunda oldukça yoğun bir iş hacmine sahip olsa da ne yazık ki sektörde bu ihtiyacı hak ettiğiniz kalitede karşılayan firma çok az.

Neyse ki Ankara nakliyat firmaları içindeki bütün firmalar böyle değil. Firmamız 1993 yılından beri Ankaralılara ve tüm 81 ildeki müşterilerine en hızlı ve kaliteli hizmeti sunuyor. 24 yıla varan tecrübesini ve hızını firmamızın hizmet anlayışına borçluyuz. Tüm tecrübelerimizi ekiplerimize eğitimle aktarıyoruz. Üstelik gelişen teknolojiyi ve iletişim konularında da ekiplerimize gereken eğitimi veriyoruz. Böylece size kaliteli ve hızlı bir hizmeti güler yüzle sunuyoruz. Bu konudaki tüm referanslarımıza zaten sitemizden de ulaşabilirsiniz.

Sorunsuz Bir Taşınma İçin Nakliye Planı

Ankara nakliyat işinde böylesine lider firma olarak her işimizi planladığımız için size kötü sürprizler yaşatmamış oluruz. Bizimle çalışmak istediğinizde önce adresinize bir uzman göndeririz. Bu uzman eviniz ve çevresinde bir inceleme yapar. Sonra evinizi ve eşyalarınızı inceler ve gidilecek yer hakkında bilgi alır. Bu incelemelerde aracın eve hangi yönden geleceği, hangi yerden asansör kurulacağı, asansörle hangi eşyaların taşınacağı ve eşyalar için hangi ambalaj çeşitlerinin kullanılacağı gibi detaylar hesaplanır. Daha sonra size bir taşınma planı çıkarılır. Bu plana göre evinizin taşınma maliyetini ve ne kadar sürede hangi işlemin yapılacağını bilirsiniz. Eğer kabul ederseniz sözleşme imzalanır. Bu sözleşmede de zaten eşyaların hasarsız taşınacağını taahhüt ediyoruz. Hatta hassas eşyalarınızı baloncuklu ambalaj malzemeleriyle iyice sarıyoruz. Böylece oluşabilecek hasar riskini iyice azaltıyoruz. Daha sonra yeni evinizde eşyalarınızı araçtan evinizin içine taşıyoruz. Dağınıklığa yer vermeden eşyalarınızı istediğiniz şekilde düzenli bir şekilde bırakıyoruz. Böylece sizi taşınmanın stresinden ve zorluğundan kurtarıyoruz.


About Burak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir