Home » Teknoloji Haberleri » Sony Xperia Projektör İnceleme Tanıtımı Yapıldı, Sony hayallerdeki projektörü tanıttı

Sony Xperia Projektör İnceleme Tanıtımı Yapıldı, Sony hayallerdeki projektörü tanıttı


Sony Xperia Projektör cihazının ön tanıtımı internet üzerinde başladı. Sony’nin yeni olan cihazın tanıtımlar için teknik özellikler henüz hazır değil. Ancak ön izleme videosu içerisinde genel itibari ile neler yapabileceğiniz genel olarak görebiliyorsunuz. Cihazın teknik özellikleri ve geliştiricileri halen devam edecektir. Ancak projektörün ön tanıtımda büyük ihitmalle neler yapılabileceği gösteriliyor.

Sony Xperia Projektör İle Yapılanlar

Sony projeksiyon cihazı ile birlikte yatay düzlemde yansıtma ile birlikte kullanım sağlayabiliyorsunuz.

  • İnteraktif olarak kullanabileceğiniz cihaz içerisinde ilk olarak notlarını kayıt edebiliyorsunuz. Takvim ve saat üzerinden anılarınızı cihaz içerisinde yatay düzlemde kayıt edebilirsiniz. Bu sayede hatırlatıcı olarak cihazı kullanabilirsiniz.
  • Bunun yanında cihaz içerisinde fotoğraflar ve görüntüler alanı yer alıyor. Bu alandan yatay düzlemde daha önceden çektiğiniz görüntüleri görebilirsiniz. Bu görüntüler sizin düzenlemenize de açık olarak cihaz içerisinde bulunuyor.
  • Bir diğer cihaz özelliği ise müzik alanının olması. Bu alan içerisinden seçilen müziklerin ve videoların seksi olarak gösterilebileceği bize yansıtılıyor. Cihazın müzik çalar seneğini de müzik dinlemek adına kullanabilirsiniz.
  • Bunun yanında cihaz arama motoru ile birlikte hizmet veriyor. Kullanıcılar cihaz içerisinden aradıklarını arama motoru üzerinden aktif olarak bulabiirler.

Cihaz içerisinde ön tanıtımlarda yer alan bilgiler bu alan ile birlikte sunulsa da kullanıcılar için daha fazla özelliğin olacağını söylemek mümkün.

Konsept Ürün İncelemesi

Sony Xperia Projeksiyon ürünü üzerine yapılan incelemelerde ürünün yakından takibi de yer alıyor. Bu anlamda üst bölme içerisinde bir kamera olduğunu direk olarak fark edebilirsiniz. Bu kamera kullanımları ile birlikte ses kullanımları için hoparlör alanları da yer alıyor. Bunun yanında cihaz tasarımı oldukça farklı bir renk ve desen ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor. Şuan için genel olarak bu özellikleri taşıyan cihazın teknik özellikleri ise halen geliştirilebilir durumda. Bu nedenle teknik özellikleri hakkında tam bir bilgi söylemek doğru olmayacaktır. Gelecek olan genel tanıtım videosu ile birlikte genel özelliklerin tanıtımları hakkında bilgi alabilir.z Ön tanıtımda yer alan bilgiler ise genel itibari ile bu şekilde.


About Ramses

Check Also

Sigaraya Karşı Mobil Savaş

Sağlık Bakanlığı sigara içilmesini önlemek amacı ile yasaklarına devam ediyor. Kapalı alanlarda sigara içilememesi yasağı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir