Home » Sosyal Medya » Snapchat Müdürü Değişti, Snapchat’in yeni güncellemesi kullanıcıları daha da uzaklaştırdı

Snapchat Müdürü Değişti, Snapchat’in yeni güncellemesi kullanıcıları daha da uzaklaştırdı


Son zamanların en çok kullanılan uygulamaları içerisinde yer alan Snapchat kullanıcıların video ve fotoğraf eklemesi üzerine düzenlendi. 24 saat içerisinde silinen hikayeler üzerinden hizmet veren uygulama içerisinde geçtiğimiz günlerde bir personel değişikliği yaşandı. Sony Entertainment’in belirli bölümleri arasında müdürlük yapan Michael Lynton, Snapchat için müdürlük yapmaya başladı. Lynton’un uzun süredir Snapchat ile ilgili olması ve müdürlük için belirli bir zamanı beklemesi Snap kullanıcıları için tahmin edilen bir durumdu. Bu durum son çıkan haberler ile birlikte netlik ve kesinlik kazandı. Snapchat hem kendi bünyesi üzerinden haberler ile hem de diğer teknoloji adresleri yayınladıkları haberler ile müdürlüğü kullanıcılara bildirdiler.

Snapchat Değişiklikleri Devam Edecek

Snapchat uygulaması içerisinde yaşanan müdür değişikliği kısa bir zaman sonrasında uygulama içerisine de yansıyacak. Bu anlamda kullanıcı memnuniyetine oldukça önem veriliyor. Kullanıcıların istekleri üzerine uygulama içerisinde kısa bir sonrasında değişikliklerin yapılması planlanıyor. Sadece müdür özelliği taşımayan aynı zamanda Snapchat’in yatırımcıları arasında da yer alan Lynton, Sony müdürlüğüne de şuan için devam ediyor. Ancak kısa bir süre sonrasında Lynton tamamen Snapchat adına çalışmaya devam edecek. Snapchat uygulaması müdür değişikliğine haberler içerisinde yer vermesi ile birlikte snapchat içerisinde de değişikliklerin olabileceği haberleri yer almaya başladı. Kullanıcıların uygulama içerisinde eksik olarak gördükleri bütün konular değişiklik kapsamında değerlendiriliyor ve tasarımlar değiştirilmek için planlama yapılıyor. Bu konu hakkında da yakın zamanda güncelleme üzerinden bir haberin gelmesi bekleniyor. Bu haber ile birlikte kullanıcıların güncelleme üzerinden kullanımlarını yapabilirler.

Snapchat Müdür Değişikliği Neden Yaşandı?

Michael Lynton sadece son dönem içerisinde değil Snapchat’in kurulumundan itibaren uygulama için çalışmalar yürütüyor. Snapchat yatırımcıları arasında da sayılan Lyton, şirket yönetim kurulunda da uzun süredir aktif olarak rol oynuyor. Snapchat İngiltere içerisinde sadece 10 milyon kullanıcıya sahip. Son dönem içerisinde ise Snapchat’in istenilen kullanıcı sayısı profiline ulaşması ile birlikte Lynton müdürlüğü devraldı. Bu zamana kadar ise Sony bünyesinde belirli alanlarda müdürlük yapıyordu. Şuan hala bu görevine de devam ediyor.


About Ramses

Check Also

WhatsApp Aramaları Keydediyor mu? Whatsapp Sesli Konuşma Nasıl Kaydedilir?

Aramalarınız Sizden İzinsiz Olarak Kaydediliyor Mu? Kişisel güvenlik ihlallerinin sıkça yaşandığı günümüzde, kişisel güvenliğin sağlanması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir