Home » Mobil » Samsung Galaxy S8 Ön Sipariş Tahminleri

Samsung Galaxy S8 Ön Sipariş Tahminleri


Samsung Galaxy S8 daha önceden tanıtımları ile birlikte kullanıcıların oldukça ilgisini çekebilmeyi başarmıştı. Ancak bu tanıtımlar içerisinde herhangi bir fiyat ya da kesine yakın özellikler yer almıyordu. Ön siparişin gelmesi ile birlikte hem cihaz özellikleri hem de fiyat özellikleri daha kesin hale gelmeye başladı.

Samsung Galaxy S8 Tahmini Özellikleri

  • Samsung Galaxy S8 iki farklı model üzerinden kullanıcılara sunulacak. Bu nedenle cihazın ekran boyutlarının da farklı olması bekleniyor. Cihazın 5.8 ve 6.2 ekran boyutları ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.
  • Kullanıcılar için Samsung S8 cihazın bataryası hakkında da bilgi verebiliriz. Yeni gelecek olan cihaz 4000 mAh batarya gücü ile kullanıcıların karşısına çıkacak gibi duruyor.
  • Cihaz içerisinde önemli olan bir diğer özellik ise 64 GB ve 128 GB hafıza alanları. Cihaz kullanıcılara bu hafıza alanları ile birlikte aynı zamanda arttırılabilir bir özellikle karşınıza çıkacak.
  • Ekran çözünürlüğü cihazın merak edilecek olan bir diğer özelliği. Cihaz kullanıcıların önüne 4096*2160 ve 4K özelliği ile birlikte çıkacak gibi duruyor.
  • 6 GB RAM Samsung cihazının S8 modeli üzerinde kullanabileceği muhtemel bir diğer özellik olarak yer alıyor.
  • Cihazın ön ve arka kamera özelliklerini de 8 MP ve 16 MP olarak söyleyebiliriz.
  • Bir de son olarak cihaz işlemcisinin Exynos serisi üzerinden yapılması bekleniyor.

Kullanıcılar Samsung S8 cihazının özelliklerini bu yönde bekliyorlar. Bu alanda sayılı olan özellikler tamamen kullanıcıların ve uzmanların gerçeğe yakın tahminleri.

Samsung Galaxy S8 Fiyatı

Samsung Galaxy S8 akıllı cihazın fiyatı da ön sipariş ile belli olmaya başladı. Cihazın tahmini fiyatı 3.600 TL yani 799 sterlin olarak belilendi. Bu fiyat üzerinden yapılacak olan satışların tam tarihleri ise henüz belli değil. Bu nedenle cihaz fiyatları belli olsa da henüz satış tarihleri belli değil. Bu nedenle kullanıcılar satın alımları yapabilecekleri tarihleri internet üzerinde takip etmeye devam edebilirler. Kullanıcıların merak ettikleri fiyat ise teknoloji mağazalarından değişiklik gösterebilir.


About Ramses

Check Also

504 Venus Akıllı Cihaz İle Dünya Rekoru Kırıldı, Dünyanın En Büyük Akıllı Telefon Duvarı 504 Venus’le İnşa Edildi

Vestel, Türkiye’nin geçtiğimiz yıllarda Venus adı ile birlikte Türkiye’nin ilk yerli akıllı cihazını kullanımlara sundu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir