Home » Tanıtım » Parsiyel Taşımacılık İle Masrafları Bölüşün
Parsiyel Taşımacılık İle Masrafları Bölüşün

Parsiyel Taşımacılık İle Masrafları Bölüşün


Ankara evden eve nakliyat işlerinin yoğun olarak yaşandığı belki de en büyük şehirdir. Başkent olması dolayısıyla sürekli yer değiştiren memur, asker ve özel sektör çalışanlarının Ankara’ya geliş ve gidişleri her zaman sorun olur. Eşya taşımak, yeni bir yere alışmak, yeni bir çevre edinmek her zaman kolay olmayabilir. Bu zorluğun farkında olan firmamız size en azından eşyalarınızı taşırken yardımcı oluyor. Üstelik bunu asansörle ve olabilecek en güvenli şekilde yapıyoruz. Öyle ki eşyalarınızı sadece size özel ambalajlarla kaplıyoruz ve taşıyoruz. Siz sadece eşyalarınızı toparlayın ve gerisini bize bırakın. Sonra yeni evinizde paketlediğiniz gibi temiz ve sağlam bulacaksınız.

Ankara nakliyat işleri için birçok firmaya ve nakliye modeline sahip. Bunlardan birisi de nakliye masraflarınızı daha da azaltmak için kullanabileceğiniz “Parsiyel Taşımacılık” olabilir. Kısaca ortak taşınma da diyebilirsiniz. Bu nakliye modelinde aynı şehir ya da güzergâhta olan adresler için bir ya da daha fazla arkadaşınızla ortak olarak evinizi taşıyabilirsiniz. Bu sayede hem nakliye masraflarınızı bölüşeceksiniz, yani daha az masraf ödeyeceksiniz, hem de arkadaşlarınızla iyi bir vedalaşma yaşarsınız. Hatta arkadaş olmanıza da gerek yok.

Parsiyel Taşımacılık İle Masrafları Bölüşün

Aynı yere taşınacak başka birisini de bulabilirsiniz. Ancak bunun için eşyaları paketlerken bir uzman raporu gerekir. Bu uzmanı firmamız size sağlıyor. Bu uzmanın, taşınacak eşyaya göre ödenecek fiyatın oranını belirler. Taşınacak eşya ile ödenecek fiyat doğru orantılı, yani daha çok eşya ile daha çok fiyat ve aynı şekilde az eşya için az, fiyat ödersiniz. Ayrıca bu uzman gidilecek mesafeye göre paketleri düzenler. Böylece ilk indirilecek eşyalar en son araca yüklenir ve bir karışıklığa yer vermemek azami özen gösterir.

Kaldı ki eşyalarınız ne kadar az ya da çok olursa olsun, ya da kaç kişiyle taşınırsanız taşının size ve eşyalarınıza aynı derecede özen gösteririz. Ankara nakliyat firmaları içinde 20 yıldan fazla zamandır size hizmet veren firmamızın tecrübesi ve sizlere sağladığı kolaylıkları çok seveceksiniz. Böylece taşınmanın stresini, maliyetini ve zorluğunu biraz olsun üzerinden atmanıza yardım ediyoruz.

 


About Burak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir