Dungeon Hunter 5 mağazada

dungeon-Hunter-5-teaser-001-790x403

Gameloft’un en yeni oyunun Dungeon Hunter 5; bugün Windows Phone, iOS ve Android için yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan teaser ile kullanıcıların dikkatini çeken oyunda avcıyı canlandırıyoruz ve oyunda toplam 45 canavar tipi bulunuyor.

46 zırh, 150 kılıç, balta ve bir çok ekipmanı geliştirebildiğiniz oyunda 8 bölüm sonu canavarı sizi bekliyor. Oyunun açıklaması şu şekilde paylaşılıyor:

– Tek Oyunculu Harekat
Elinde kılıcın, seçilmiş kahraman olarak teşkilatınla birlikte bir intikam yolculuğuna çık. Viraneye dönen beş diyarda dolaş ve bilenen en belalı ödül avcısı ol.
– İşbirlikli Oyun
Hain şeytanlar, cesur kahramanlar ve korkusuz ejderlerle dolu fantastik maceranda sana yardım etmeleri için arkadaşlarını ve diğer oyuncuları kiralık savaşçı olarak işe al.
– Eşzamansız Çok Oyunculu
Birbirinden farklı canavar kölelerle teşkilat kaleni kişiselleştir, yönet, savun ve ganimetlerini yağmalamak için rakiplerinin kalelerine saldır.
– Kısıtlama olmaksızın kendi malzemelerini yap:
En iyi ödül avcısı olmak, en büyük ejderi öldürmek ve teşkilatına bu onuru kazandırmak için 46 zırh, 150 kılıç, balta ve daha fazlasını kaynaştır, evrilt!
– Ustalaşılacak 5 element
Herhangi canavar, şeytan ya da ejdere karşı 5 element türünden -su, ateş, ışık, doğa ve karanlık – silah, büyü ve zırhı stratejik olarak kuşan.
– Günlük ve Haftalık Etkinlikler
Günlük zindanlar, malzemeni evriltmen ve kaynaştırman için şeytan öldürme becerilerini eşsiz malzemelerle ödüllendir. Ya da en iyi ödülleri kapmak için haftalık “”Aranıyor”” mücadeleleri lider panosunun tepesine çık.
– Benzersiz Kesip Biçme Aksiyonu
Savaşçı becerilerini hayata geçiren yenilenmiş kontrol ve animasyonları keşfet. Öyle ki kılıcınla hayatına son verdiğin canavar ve şeytanların daha gerçekçi ölümlerine tanık olabilirsin.
– Üstün Grafikler
Nitelikli ayrıntılar ve AAA grafikler mobil bir oyundaki en heyecanlı fantastik oyun deneyimini sağlıyor.

Windows Phone cihazınıza Dungeon Hunter 5 oyununu buradaki linke tıklayarak veya QR kodunu kullanarak indirebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın