Home » Genel » Iphone Casus Program

Iphone Casus Program


iphone-casus-program

Teknoloji çok kısa bir sürede akıl almaz bir ilerleme sağladı. Teknolojide sağlanan bu ilerleme pek çok fayda sağlamanın yanında bir o kadar da sorunlar ve güvenlik açıkları ortaya çıkıyor. Her geçen gün üretilen cihazlar daha çok elektronik ve yazılımsal bir yapıya kavuşuyor. Sorunlarda bu noktada başlıyor. Cihazlara hayat veren bu yazılımlar, eksik veya hatalı kodlanmaları durumunda büyük güvenlik açıkları ortaya çıkmaktadır. Her geçen gün cep telefonu, tablet, pc ve daha pek çok cihaz hayatımıza giriyor. Bu cihazlar üzerinden pek çok işlem ve paylaşım yapıyoruz. Bu noktada kişisel bilgilerin korunması noktasında güvenlik kriterleri önem kazanıyor.

İphone Casus Yazılımların İyi Yanları Nelerdir?

Bazı kişiler var olan bu casus yazılımlar sayesinde, istediğimiz kişiyi takip edebilme, kimlerle mesajlaştığını ve nerelere gittiği gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

Aldatan Eşler İçin Casus Yazılım Yetişiyor

Bu yazılım sayesinde eşinize karşı duyduğunuz yersiz şüpheler ortadan kalkmış olacak.  Veya tam tersi bir durum söz konusu olabilecek.

İphone casus yazılım ile, SMS, arama kaydı, e-posta, gps yer tespiti, ortam kayıt, fotoğraf, video gibi pek çok bilgiye ulaşmak mümkündür.


About Burak

Check Also

Ukrayna Kiev Metro Haritası – Barispol Hava Alanına nasıl gidilir ?

Ukrayna – Kiev iline ait metro haritası aşağıdadır. Metro ile Kiev içinde hemen hemen her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir