SAS yeni çözümüyle iş süreçlerinde fark yaratmak istiyor

SAS_Logo-550x288

SAS, Data Loader for Hadoop adını verdiği yeni ürünü ile devreye girerek Hadoop sistemini kullanan kurumlara çok faydalı ve hızlı bir çözüm sunuyor.

SAS, Hadoop sistemini kullanan işletmelerin verileri çok rahat bir şekilde yönetmesini, dönüştürmesini, temizlemesini ve hazırlamasını sağlıyor. SAS Data Loader for Hadoop, Hadoop kullanımına ilişkin beceri eksikliklerinin üstesinden gelmeyi sağlayarak, büyük veri içinde aranan verilere erişim sürecini hızlandırıp, verimliliği önemli ölçüde artırıyor.

SAS Data Loader for Hadoop, Hadoop sistemini kullanan işletmelerin verileri çok rahat bir şekilde yönetmesini, dönüştürmesini, temizlemesini ve hazırlamasını sağlıyor. Bu sayede kurumlar çok üst düzey BT yetkinliğine ihtiyaç duymadan aradıkları doğru sonuçları kolaylıkla alabiliyor. SAS Data Loader for Hadoop, Hadoop kullanımına ilişkin beceri eksikliklerinin üstesinden gelmeyi sağlayarak, büyük veri içinde aranan verilere erişim sürecini hızlandırıp, verimliliği önemli ölçüde artırıyor. Kurumların tüm karar sürecine etki eden SAS Data Loader for Hadoop büyük veri içinde gerekli bilgilere hızla ulaşıp doğru ve etkin kararlar verilmesine yardımcı oluyor.

SAS’ın veri kalitesi ve veri bütünlüğü konusunda sektörde lider çalışmalarından kaynaklanan uzmanlık ve tecrübe ile geliştirilen Data Loader for Hadoop, kullanıcı dostu grafik arayüzü ile iş analistlerinin ve veri uzmanlarının verileri kolaylıkla taşıyıp, dönüştürebilmesine olanak tanıyor. Web tarayıcısı üzerinde çalışan çözüm, karmaşık dönüştürme süreçlerinin tasarımını, planlamasını ve uygulanmasını Hadoop içerisinde düzenleyebiliyor. SAS Data Loader for Hadoop, Hadoop sistemi konusunda uzman kişilere gerek duymadan sade ve verimli şekilde kurumların tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

SAS’ın açık kaynaklı Hadoop desteği, veri hazırlama ve yönetimi, veri görüntüleme ve araştırma, model geliştirme ve yerleştirme ve kontrol süreçleri de dahil olmak üzere tüm analitik döngüyü kapsıyor. SAS Visual Analytics ve SAS Visual Statistics gibi programlar Hadoop ortamında çalışıyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın