Home » Oyun » Bilgisayar Oyuncularına Özel HyperX Alloy FPS Klavye, HyperX Alloy FPS Blue Switch Gaming Mekanik Klavye

Bilgisayar Oyuncularına Özel HyperX Alloy FPS Klavye, HyperX Alloy FPS Blue Switch Gaming Mekanik Klavye


Bilgisayar oyuncuları için klavye ve Mouse oldukça önemli. Bu nedenle son dönemlerde oyunculara özel olarak tasarlanan klavyelerin özellikleri de maksimum seviyede oluyor. Bu klavyelerin en sonuncusu ise HyperX Alloy FPS. Kırmızı ve siyah tasarımı ile birlikte çoktan oyuncuların dikkatini çeken klavye Türkiye satışına sunuluyor.

HyperX Alloy FPS Klavye Özellikleri

  • Oyuncular için tasarlanan bu klavyenin en büyük özelliği tuş hassasiyeti. Kullanıcılara klavyenin tuşları ile birlikte oldukça iyi bir hassasiyet sunulmuş durumda.
  • Bir diğer klavye özelliği ise Cherry MX Blue tuş anahtarı donanımı. Bu sayede klavye üzerinden birkaç işlemi çok daha pratik olarak yapabiliyorsunuz.
  • Klavye özellikleri içerisinde tasarımından da bahsedebiliriz. Kırmızı ve siyah olarak belirlenen klavye renkleri kırmızı arka ışıklandırması ile birlikte hem karanlıkta kolay olarak kullanılabiliyor hem de oldukça etkileyici bir görüntü sunuyor.
  • Klavyenin ışıklandırması sadece kırmızı arka plan ile sınırlı değil. .Aynı zamanda 6 farklı LED modu ile birlikte klavye kullanıcılara farklı renkler ile kullanılabilme imkanı sunuyor. Seçimlerinizi bu altı renk üzerinden yapabilirsiniz.
  • Klavyenin WASD ve 1234 butonları da farklı renk tasarımları ile birlikte geldi. Siyah olan klavye üzerinde bu tuşların kırmızı olarak yer alması sayesinde oldukça farklı bir görüntü sunuluyor. Oyuncuların en çok kullandıkları tuşların kırmızı olarak yapılması da oyun severlerin klavyeyi daha çok sevmesini sağlıyor.
  • Klavyenin bir diğer özelliği ise Windows tuşunun etkisiz hale getirilebilmesi. Klavye üzerinden bu tuşu kolayca etkisiz hale getirebilirsiniz. %100 anti-ghosting ile birlikte de bu klavyeden oynayacağınız oyunlar için eşsiz deneyimler elde edebilirsiniz.

HyperX Alloy FPS Fiyatı

Klavye özelliklerini inceleyen kullanıcıların en çok merak ettikleri özellikler arasında satış tarihleri ve satış fiyatı da yer alıyor. Klavye 24 Şubat 2017 tarihi ile birlikte Türk kullanıcılar için teknoloji mağazalarında yer almaya başlayacak. Satış fiyatı ise 469 TL olarak belirlenmiş durumda. Ancak mağaza ve indirim günleri farkı ile bu fiyatın değişiklik göstereceğini de fark edebilirsiniz.


About Ramses

Check Also

X Ray Robot ile Aksiyon Dolu Maceralar Keşfedin

X Ray Robot oyunu kim yaptı: Mine Apps Craft Hangi sürümde çalışır: Android 2.3 ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir