Home » Teknoloji Haberleri » HTC 11 Yeni Görüntüsüyle Dikkat Çekiyor

HTC 11 Yeni Görüntüsüyle Dikkat Çekiyor


HTC 11 Yeni Görüntüsüyle Dikkat Çekiyor

HTC son tanıtımını yaptığı HTC 11’in farklı konseptiyle dikkat çekiyor. Şirketin en güvendiği telefonu olan HTC 11 çift kavisli ekranı ve farklı teknolojisiyle, kullanıcıların oldukça merak ettiği ve satışa sunulması için sabırsızlıkla beklediği bir telefon olarak gündemdeki yerini aldı.

Telefon dünyasının en çok rağbet gören telefonlarını tasarlayan HTC firması, yaklaşık 6 ay önce tanıtımını yaptığı HTC 11 ile piyasada yine sert rekabet rüzgârlarının esmesini sağlayacak. Oldukça yeni bir teknoloji ile karşımıza çıkan HTC 11’en göze çarpan özelliği, çift kavisli bir ekrana sahip olması olarak karşımıza çıkıyor. HTC son çıkardığı telefon olan HTC 10 üzerinde yaptığı çalışmalar sonrasında, yeni model için çalışmalara da oldukça hızlı bir şekilde başladı. Bugüne dek HTC 11 için her hangi bir bilgi firma tarafından sunulmadı. Ancak gelen bilgiler ve söylentiler sonucunda, telefona ilişkin bilgilerin yakın zamanda kullanıcılara aktarılması bekleniyor.

HTC 11 adı ile piyasaya çıkacak olan firmanın yeni nesil akıllı telefonuna dair ilk ulaşan bilgiler gerçeklik payı olmasa da, yayınlanmaya başlandı. Özellikle konsepte ilişkin yapılan tasarımlara dair bilgiler sayesinde, HTC 11’in konsepti ve tasarımı, diğer telefonlara fark atacak gözüküyor. Oldukça ilginç ve farklı bir görünüme sahip olan telefon, telefon meraklıları için oldukça merak uyandırıyor.

HTC 11 Yeni Görüntüsüyle Dikkat Çekiyor

Geçtiğimiz dönemlerde Samsung Galaxy S7 Edge modelinde olduğu gibi, çift kavisli bir ekrana sahip olması beklenen HTC 11, yeni bir fiziksel alt yapıyı da kullanmayı amaçlıyor. Yeni ve farklı bir tasarımla, farklı bir ekran görüntüsü üzerinde çalışılan bu telefonda, ana sayfa düğmesinin kaldırılacağı belirtiliyor. Akıllı telefonların hepsinde bulunan bu düğmenin kaldırılması sonucunda, nasıl bir işlemle hareket edileceği konusunda bilgi bulunmuyor.

Konsept olarak farklı dizayna sahip olacağı belirtilen HTC 11 aynı zamanda sudan etkilenmeyen yapısının yanı sıra, toza karşı da dayanıklı bir şekilde üretiliyor. Bu haliyle, telefon dünyasının dev firmaları olan Samsung ve Apple gibi firmalara rakip olacağı beklenen firma, yeni çıkaracağı telefonuyla, teknolojiyi bir üst noktaya taşıyacak gibi gözüküyor.


About Burak

Check Also

5K, 8K ve 16K Çözünürlük Dönemi Başlayacak

Bugün yeni üretilen birçok plazma özellik taşıyan televizyonlarda 4K çözünürlük kullanılıyor. Full HD özelliği ile …

One comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir