Home » İnternet » Youtube Televizyon Kanalı İle Birlikte Kullanılacak, Youtube TV kanalı oluyor

Youtube Televizyon Kanalı İle Birlikte Kullanılacak, Youtube TV kanalı oluyor


İnternet üzerinde en çok video izlenimlerinin yapıldığı Youttube uygulaması kullanıcılar için yepyeni bir özellik ile birlikte geliyor. Artık kullanıcılar bu uygulama ile birlikte TV kanallarını izleyebilecekler. 35 TV kanalına bünyesinde yer veren uygulama ile birlikte kullanıcılar istedikleri kanalları farklı kullanıcı adresleri ile birlikte izleyebilecekler. Bu anlamda uygulama kullanıcılar için aynı kanal üzerinden 3 farklı kullanıcı izlenimi özelliği sunuyor.

Kanallar Akıllı Cihazların Hepsine Kullanılabilecek

Youtube üzerine 2017 yılı içerisinde gelecek olan TV özelliği ile birlikte bu alan içerisinden kullanıcılar televizyon izleme özelliklerini kullanabilecekler. Bu sayede ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN gibi kanalları youtube TV serisi içerisinden izlenilebilecek. Bunun yanında kullanıcılar spor, belgesel gibi farklı alanlarda yer alan kanalları da TV serisi üzerinden görebilecekler. Bu kullanımlar sadece televizyon ya da bilgisayar üzerinden yapılmayacak. Aynı zamanda TV kullanımı için akıllı cep telefonu cihazlarını tabletlerini ve diğer akıllı olan cihazların birçoğunu kullanabilirsiniz.

Youtube Kanal Fiyatı Belli Oldu

2017 yılı içerisinde çıkarılacak olan Youtube TV serisi ile birlikte Youtube kanal fiyatı 35 dolar olarak belirlendi. Bu fiyat ile birlikte kullanıcılar Youtube Kanal Serisine sahip olarak seçili kanalları bu uygulama üzerinden izleyebilirler. Uygulama içerisinde izlenebilecek olan kanallar içerisinde her kanalın olduğunu söylemek zor. Bunun için sadece seçili kanalların izlenebilir özelliğinin olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Kanalları youtube üzerinden eklenecek olan TV serisi ile birlikte daha detaylı olarak görebilirsiniz. Bu sayede kanallar üzerinden izlenimlerinizi belirleyebilirsiniz.

Kanallar Canlı Olarak Yer Alacak

Televizyon kanalları içerisinde yer alacak olan TV özelliği ile birlikte kanallar kullanıcılara canlı olarak sunulabilecek. Bu sayede kullanıcılar istedikleri ve youtube içerisinde bulunan kanalları anında ve canlı olarak izleyebilecekleri. Planlaması yapılan böyle bir uygulamanın ne zaman kullanımda olacağı ise tam olarak bilinmiyor. Bu nedenle kullanıcılar 2017 yılı içerisinde uygulamanın tam olarak başlayacağını tahmin ediyor. Facebook, youtube gibi uygulamaların gün geçtikçe Televizyon kanallarına yönelmesi Televizyon üzerinde de kanallar ile virlikte devrim yaşanacağını bizlere gösteriyor.


About Ramses

Check Also

Spotify Müzik Uygulamasında Kullanıcılara Zam, Cep telefonunda ücretsiz dinle

Birçok telefon içerisinde fazlası ile kullanılmakta olan Spotify müzik programı içerisinde son zamanlar içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir