Home » İnternet » Firefox İle Sayfalar Kayıt Edilebilecek
Firefox İle Sayfalar Kayıt Edilebilecek

Firefox İle Sayfalar Kayıt Edilebilecek


İnternet tarayıcıları içerisinde birden fazla seçenek var. Bu seçenekler içerisinde yer alan ve en çok kullanılan tarayıcılar ise Chrome ve Firefox. Birbiri ile rakip olarak internet hizmeti sunan tarayıcılar bünyelerine farklı özellikler ekliyor. Firefox son olarak ise Pocket satın alarak kullanıcılara sayfa kaydı yaptırabilecek. Bu sayede daha sonradan Pocket ile birlikte kayıt edilen sayfalar tarayıcı üzerinden kullanıcılara gösterilebilecek ve kullanımlara hazır olacak.

Firefox’da Pocket Kullanımı Başlıyor

İnternet tarayıcısı olan Firefox 10 milyon kullanıcıya sahip. Bu kullanıcılara daha kaliteli hizmet verebilmek ve daha fazla kullanıcı edinebilmek için geçtiğimiz günlerde Pocket uygulamasını satın aldı. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar daha sonradan okumak istedikleri sayfaları tarayıcı üzerine kayıt edebilecekler. Bu sayede daha sonradan bu kayıt alanına geldiklerinde okuyabilecekleri sayfaları görebilirler.

Pocket Mobil Cihazlarda da Kullanılacak

Pocket uygulamasının hangi düzeyde bir rakamda alındığı tam olarak bilinmese de artık bu uygulama %100 olarak firefox ile birlikte hizmet verecek. Alınan uygulama ile birlikte firefox kullanıcıları daha sonradan okumak ya da incelemek için bir sayfayı uygulama içerisine kayıt edebilecekler. Bu özellikler sadece bilgisayarlar üzerinde değil aynı zamanda mobil kullanımlar üzerinde de olacak. Bu sayede mobil cihazınız üzerinden bir sayfayı sonradan tekrar açabilmek için internet üzerine kayıt edebileceksiniz. Bu alana gelmeniz ile birlikte kayıt edilen sayfaları görebileceksiniz.

Pocket Kullanıcı Sayısını Etkileyecek mi?

Chrome ile oldukça büyük bir yarış içerisinde olan Firefox bu anlamda bünyesinde yeniliklere yer veriyor. Bu yeniliklere daha yeni katılan Pocket uygulamasının ise kullanıcı sayısı üzerinde nasıl bir etkisi olacak merak ediliyor. Kullanıcılara avantaj ve pratik sağlayan yöntem ile birlikte Chrome yerine Firefox kullanacak olan kullanıcıların sayıları şimdiden merak edilmeye başlandı. Artık %100 olarak Firefox ile birlikte hizmet verecek olan bu uygulama Firefox kullanıcılarını da oldukça memnun etmiş durumda. Uygulamanın gelmesi ile birlikte kullanıcılar artık sayfalarını daha sonradan kullanımlar için kaydetmeye başlamış durumda. Bu sayede daha pratik olarak sayfa kullanımları yapılabilecek.


About Ramses

Check Also

Spotify Müzik Uygulamasında Kullanıcılara Zam

Birçok telefon içerisinde fazlası ile kullanılmakta olan Spotify müzik programı içerisinde son zamanlar içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir