Home » Teknoloji Haberleri » Dünyanın En Yüksek Kapasiteye Sahip Olan Flash Belleği, Kingston’dan dünyanın en yüksek kapasiteli USB flash belleği

Dünyanın En Yüksek Kapasiteye Sahip Olan Flash Belleği, Kingston’dan dünyanın en yüksek kapasiteli USB flash belleği


Kingston marka flash bellekler 2, 8, 16 gb özellikleri ile birlikte genel olarak tercih ediliyor. Ancak yaygın kullanımlar içerisinde daha yüksek kapasiteye sahip olan bellekler de var. Hatta son olarak dünyanın en yüksek kapasiteye sahip olan belleği Kingston tarafından tanıtıldı ve satışa sunuldu. Bu ürünü artık Türkiye içerisinde bulmak mümkün olacak.

Kingston Türkiye Satışında

CES 2017 fuarı içerisinde birçok teknoloji ürünü tanıtıldı. Bu ürünlerden en çok dikkat çekenler arasında Kingston bellek de yer alıyor. Data Traveler Ultimate Generation Terabyte olan cihaz Türkiye içerisinde de satışa sunulmaya başlandı. 2 TB’A kadar depolama özelliği sunana cihazı teknoloji mağazaları içerisinden temin edebilir ve artık kullanabilirsiniz.

Kingston Performans Özellikleri

Kingston 2 TB flash bellek Türkiye içerisinde satışa sunulması ile birlikte performans özellikleri ile de dikkat çekmeye başladı. Ürün 2 TB depolama alanı sunmasının yanında aynı zamanda 3.1 Gen 1 performans özelliklerini de sunuyor. Bu sayede normal hızından çok daha hızlı olarak yapılandırılan dünyanın en yüksek kapasiteli flash belleği kullanıcılara hem oldukça yüksek kapasite hem de oldukça yükse hız sunuyor. Bu sayede normalde yavaş olan dosya açma süresi, USB içerisinden dosya bulma süresi bu ürün ile birlikte daha hızlı bir kullanım özelliği sağlıyor. Cihazın performans özelliklerinde en çok dikkat çeken bir diğer kullanım ise 70 saatlik 4K videolar. Oldukça uzun bir süre ve oldukça kaliteli olarak yapılan çekimleri saklayabilecek olan 2TB flash bellekler için fiyat da belirlendi.

  • 1 TB için 3785 TL+ KDV
  • 2 TB için 6310 TL + KDV ödeme yapmanız gerekli. Bu fiyatlar ile ürünü teslim alabilirsiniz.

Flash Bellek Oldukça Dayanıklı

Kingston 2 TB flash bellek sadece hız ve depolama alanı ile değil aynı zamanda dayanıklılığı ile birlikte de kullanıcıları oldukça etkilemiş durumda. Ağır darbelere karşı çinko alaşımlı olarak metal bir yüzey ile kaplanması ürünün dayanıklılığını arttırıyor. Bu sayede flash bellek kullanımlarında herhangi bir darbe ürüne zarar vermiyor.


About Ramses

Check Also

Sigaraya Karşı Mobil Savaş

Sağlık Bakanlığı sigara içilmesini önlemek amacı ile yasaklarına devam ediyor. Kapalı alanlarda sigara içilememesi yasağı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir