Home » Genel » BlackBerry Pes Etmiyor

BlackBerry Pes Etmiyor


blackberry-pes-etmiyor

Günümüzden kısa bir süre öncesine kadar oldukça bilinen ve popüler olan akıllı telefon üreticisi BlackBerry, şu sıralar oldukça zor günlerin içerisinde bulunuyor.

Son zamanlarda akıllı telefon pazarında oldukça hareketli ve çekişmeli bir durum söz konusu. Her fırsatta karşı karşıya gelen Google‘ın ürettiği Android işletim sistemi ve Apple‘ın iOS‘u büyük bir çekişmeye sahne oluyor. Bu iki dev arasında kalan BlackBerry 10 ise var olma çabası içerisinde kalmış durumda. Şirketin bel bağladığı ve oldukça popüler bir programı olan BlackBery Messenger‘ı pek çok ortam için uygun bir hale getirmesine rağmen istediğini bulamadı. Bu kadar olumsuzluk içerisinde pek çok kişinin sorduğu soru ise; şirketin neden hala akıllı telefon üretmek için uğraştığı noktasında olmaktadır. Herkes tarafından merak edilen soruya cevap gecikmedi ve kısa sürede BlackBerry CEO‘su John Chen tarafından yapıldı.

Neden Hala Akıllı Telefon Üretiyor?

Ceo John Chen yaptığı detaylı açıklamada, şirketin ürettikleri telefonların diğer akıllı telefonlara göre çok daha güvenli olduğunu, bu yüzden devlet adamlarından iş adamlarına kadar pek çok kişi ve çevre tarafından oldukça ilgi gördüğünü dile getirdi.


About Burak

Check Also

Ukrayna Kiev Metro Haritası – Barispol Hava Alanına nasıl gidilir ?

Ukrayna – Kiev iline ait metro haritası aşağıdadır. Metro ile Kiev içinde hemen hemen her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir